X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ramazan Denetimleri Arttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ramazan Denetimleri Arttı

  • Giriş Tarihi: 26.6.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ZABITA DAİRESİ BAŞKANLIĞI ZABITA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, FIRIN DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR
Ramazan Denetimleri Arttı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleri Ramazan ayında fırın denetimlerini artırdı.
Vatandaşların sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alabilmesi için denetimlerine devam eden Zabıta Şube Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı içerisinde toplum sağlığının ve gıda güvenliğinin en iyi şekilde tesis edilebilmesi için denetim yapıyor.
Yapılan denetimlerde, üretilen ekmeklerin gramajı, genel temizlik, fiyat tarifesi gibi konular kontrol ediliyor. Eksiklikleri bulunan işletmelere ihtar tutanağı düzenlenerek eksikliklerin bir an önce giderilmesi için süre verilirken, kurullara uymayanlar hakkında ise yasal işlemler yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekiplerinin denetimlerini aralıksız süreceği belirtilirken, esnafların kurullara uymaları, kurallara uymayan esnafların ise vatandaşlar tarafından Zabıta Daire Başkanlığına bildirilmesi istendi.