X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Kamçı, Orucunu Huzurevi Sakinleri İle Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Kamçı, Orucunu Huzurevi Sakinleri İle Açtı

  • Giriş Tarihi: 7.7.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
MALATYA VALİSİ SÜLEYMAN KAMÇI, HUZUREVİNİ SAKİNLERİYLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.
Vali Kamçı, Orucunu Huzurevi Sakinleri İle Açtı

Vali Süleyman Kamçı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Huzurevi’ni ziyaret ederek, iftar yemeğinde orucunu huzurevi sakinleri ile birlikte açtı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş, Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar, Huzurevi yöneticisi ile çalışanları ve huzurevi sakinleri tarafından karşılanan Vali Kamçı, Huzurevi sakinleri ile tek tek görüşerek, Ramazan ayının bu güzel ve manevi ortamında kendileri ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.
Vali Kamçı, “Huzur evi sakinlerimizle her fırsatta bir araya gelmeye çaba gösterdiklerini, huzur içinde yaşlılıklarını geçirmeleri için devletimizin bütün imkanlarını kendilerine sunmaktayız" dedi.
Vali Kamçı, iftar yemeği öncesi huzurevi sakini ve hobi olarak fotoğrafçılıkla uğraşan Abdullah Ağan’la da sohbet ettikten sonra Ağan’dan fotoğraf makinesini alarak Ağan’ın fotoğrafını çekti. İftar sonrası huzurevi sakinleri ile bir araya gelip çay içip bol bol sohbet eden Vali Kamçı, onların isteklerini geri çevirmeyerek hepsi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.