X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Baro İftar Yemeğinde Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Baro İftar Yemeğinde Buluştu

  • Giriş Tarihi: 8.7.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 21:23
MALATYA BARO BAŞKANI ENVER HAN, HER YIL RAMAZAN AYINDA GELENEKSEL HALE GETİRDİKLERİ İFTAR YEMEĞİNİ VERMENİN GURURUNU YAŞADIKLARINI BELİRTEREK, RAMAZAN AYININ DÜNYA’YA, ORTADOĞU’YA VE ÜLKEYE BARIŞ, KARDEŞLİK VE SEVGİ GETİRMESİNİ TEMENNİSİNDE BULUNDU.
Baro İftar Yemeğinde Buluştu

Barosu’nun düzenlediği iftar yemeğinde başta avukatlar olmak üzere adli ve idari personeller buluştu.
Malatya Baro Başkanı Avukat Enver Han, Malatya Barosu’na kayıtlı tüm avukatlar ve adli makamlarla birlikte iftar yemeği düzenledi. Havuzbaşı Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine Vali Süleyman Kamçı, AK Parti Malatya Milletvekili Avukat Bülent Tüfenkci, Cumhuriyet Başsavcı vekili Mehmet Badem, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, CEM Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Başkanı Hasan Meşeli, Basın İlan Kurumu Malatya Şube Müdürü Nihat Abacı ile yüzlerce avukat ve aileleri katıldı. Malatya Baro Başkanı Enver Han, konuklarını tek tek kapıda karşılayarak masalarına kadar eşlik etti.
Malatya Baro Başkanı Enver Han, her yıl Ramazan ayında geleneksel hale getirdikleri iftar yemeğini vermenin gururunu yaşadıklarını belirterek, Ramazan ayının Dünya’ya, Ortadoğu’ya ve ülkeye barış, kardeşlik ve sevgi getirmesini temennisinde bulundu.
Malatya Baro Başkanı Enver Han, konuşmasını tamamladıktan sonra Malatya İl Müftüsü tarafından da iftar duası okundu.