X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Partili Kadınlar Özgecan İçin Helva Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Partili Kadınlar Özgecan İçin Helva Dağıttı

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 12:18
SALİHLİ AKPARTİ İLÇE KADIN KOLLARI YÜRÜTME VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HUNHARCA BİR SALDIRIYA MARUZ KALARAK YAŞAMINI YİTİREN ÖZGECAN ASLAN İÇİN HELVA HAYIRINDA BULUNDU. YASİN OKUNDU, DUA EDİLDİ.
AK Partili Kadınlar Özgecan İçin Helva Dağıttı

Salihli AK Parti İlçe Kadın Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde hunharca bir saldırıya maruz kalarak yaşamını yitiren Özgecan Aslan için helva hayırında bulunularak dua edildi.
AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Ülkü Yavuzer konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ”Hiçbir insanın kabul edemeyeceği vahşice ve hunharca bir saldırıya maruz kalarak katledilen Ögecan kızımıza Allah’tan rahmet ve kederli ailesine başsağlığı diliyoruz. Kadınlara yapılan bu vahşet inşallah son olsun. Biz anneler çocuklarımıza sevgiyi, saygıyı, nezaketi, dürüstlüğü, maneviyatı, kendilerine ve etrafındakilere zarar vermemeyi öğretelim. Üç beş kişiyi idam etmek bu sorunu çözmez. Bu tür suçların her hangi bir şekilde affı da kabul edilemez. Acıya acıyla karşılık vermek çözüm olmaz. En iyi ve kalıcı çözüm toplumu ve çocuklarımızı eğitmektir. Biz bunu yapalım. Özgecan kızımızın mekanı cennet olsun. AK Parti Salihli İlçe Kadın Kolları olarak kızımız için dua edip helva ikramında bulunduk. Onun temiz masumiyeti için beyaz örtülerimizi taktık. Dualarımız onunla” dedi.