X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Özkan’dan Şehzadeler’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Özkan’dan Şehzadeler’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 14:48
AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET ALİ ÖZKAN SEÇİM ÇALIŞMALARI BOYUNCA BİRÇOK İLÇEYE ZİYARET GERÇEKLEŞTİREN VE TEŞKİLAT ÜYELERİYLE GÖRÜŞEN ÖZKAN, AK PARTİ ŞEHZADELER İLÇE BAŞKANI AHMET TONGUÇ VE YÖNETİMİNİ DE ZİYARET ETTİ.
Özkan’dan Şehzadeler’e Ziyaret

AK Parti milletvekili aday adayı Mehmet Ali Özkan, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’u ve ilçe teşkilatını ziyaret etti.
AK Parti Manisa milletvekili aday adayı Mehmet Ali Özkan seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Çalışmaları boyunca birçok ilçeye ziyaret gerçekleştiren ve teşkilat üyeleriyle görüşen Özkan, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve yönetimini de ziyaret etti.
6 yıl boyunca AK Parti Soma ilçe Başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Ali Özkan’ın teşkilatta önemli çalışmalara imza attığını belirterek milletvekilliği yolunda teşkilat olarak kendisinin yanında olduklarını belirtti.
Özkan da yaptığı ziyaretler sırasında gösterilen teveccühün kendisini memnun ettiğini belirterek, hedeflerinin AK Parti’yi Manisa’da açık ara birinci parti yapmak ve Ankara’da daha güçlü bir şekilde Manisa’yı temsil etmek olduğunu söyledi.