X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sofuoğlu’na Muhtarlardan Tam Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sofuoğlu’na Muhtarlardan Tam Destek

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AV. AHMET SOFUOĞLU, YUNTDAĞLI MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ. YUNTDAĞLI MUHTARLAR, MECLİSTE BİR YUNTDAĞLI’NIN OLMASININ KENDİLERİNİ MUTLU EDECEĞİNİ BELİRTEREK TAM DESTEK VERDİLER.
Sofuoğlu’na Muhtarlardan Tam Destek

AK Parti Milletvekili aday adayı Av. Ahmet Sofuoğlu, Yuntdağlı muhtarlarla bir araya geldi. Yuntdağlı muhtarlar, Mecliste bir Yuntdağlı’nın olmasının kendilerini mutlu edeceğini belirterek tam destek verdiler.
AK Parti Manisa Milletvekili aday adayı Av. Ahmet Sofuoğlu’na seçim çalışmalarında Yuntdağlı muhtarlardan tam destek geldi. Ahmet Sofuoğlu’nun muhtarlarla buluşmasına Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Manisa Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, Yunt-Der Başkanı Mustafa Uyumaz ve çok sayıda Yuntdağlı muhtar katıldı.
Manisa’nın Yunusemre ilçesine bağlı Yundağlı muhtarlar, haziran ayında yapılacak olan milletvekili seçimlerinde listede Yuntdağlı bir milletvekili olması için milletvekili aday adayı olan Ahmet Sofuoğlu’na tam destek verdiklerini belirttiler.
Ahmet Sofuoğlu da aday adaylığı boyunca kendisine gösterilen teveccühten dolayı hem partililere hem de muhtarlara teşekkür ederek kendisine görev verilmesi halinde hem Yuntdağı’nı hem de Manisa’yı en iyi şekilde temsil edeceğinin sözünü verdi.