X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Öğrencilerden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Öğrencilerden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
ÖĞRENCİLERDEN REHABİLİTASYON MERKEZİNE ZİYARET
Öğrencilerden Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

’nın Kula ilçesi Bekir-Sacide-Filiz Keleşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ’Değerler Eğitimi Projesi’ kapsamında Kula 80. Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.
Ziyaret hakkında bilgi veren Okul müdürü Ramazan Sümen, “Ziyaretimiz esnasında okulumuz öğrencileri tarafından kurum sakinlerine çiçekler takdim edildi ve öğrencilerin kurumda yaşayan vatandaşlarımızla etkileşimde bulunması sağlandı. Gruplar halinde bakımevi sakinlerinin yaşadıkları odalar rehber nezaretinde ziyaret edildi. Öğrencilere burada bulunan vatandaşlarımızla sohbet edebilecekleri bir ortam hazırlandı. Ayrıca ziyarete katılan okulumuz öğrencileri kurumda yapılan faaliyetlerin tanıtılması amacıyla çeşitli etkinlik atölyelerini gezdi. Öğrencilerimiz bu atölyelerde üretilen ve sunulan eserlerden etkilendiklerini ifade ettiler
Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Seyfettin Erkaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyetti dile getirerek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olan ve alanında Türkiye’de tek olma özelliğini taşıyan merkezle ilgili öğrencilere bilgi verdi.