X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Bektaş, Başkan Çerçi’ye Taziye Ziyaretinde Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Bektaş, Başkan Çerçi’ye Taziye Ziyaretinde Bulundu

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
MANİSA VALİSİ ERDOĞAN BEKTAŞ, YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKANI DR. MEHMET ÇERÇİ’YE EŞİ MELEK ÇERÇİ’NİN BABASI HACI HAMZA GÜLEÇOĞLU VE YEĞENİ FIRAT ÇERÇİ’NİN VEFATINDAN DOLAYI TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU.
Vali Bektaş, Başkan Çerçi’ye Taziye Ziyaretinde Bulundu

Valisi Erdoğan Bektaş, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye eşi Melek Çerçi’nin babası Hacı Hamza Güleçoğlu ve yeğeni Fırat Çerçi’nin vefatından dolayı taziye ziyaretinde bulundu.
Taziye ziyaretinde Vali Bektaş’ın yanı sıra Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, Vali Yardımcısı Yakup Tat, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Hasan Çebi, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Ramis Şiyak ve Kılıç Kaya ile vatandaşlar yer aldı.
Taziye ziyaretinde acıların ve sevinçlerin hep birlikte paylaşıldığını belirten Vali Bektaş, merhumlara Allah’tan rahmet, acılı ailelerine de başsağlığı ve sabır diledi.
Ziyarette merhumların ruhu için mevlidi şerif ve dualar okundu.