X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hikmet Uğurlu’dan Gökçeörenspor’a Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hikmet Uğurlu’dan Gökçeörenspor’a Destek

  • Giriş Tarihi: 22.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 14:29
MANİSA-UŞAK TARIM KOOPERATİFLERİ BÖLGE BİRLİĞİ BAŞKANI HİKMET UĞURLU, GÖKÇEÖRENSPOR TAKIMINA DESTEK OLMAK AMACIYLA BİR YEMEK DÜZENLEDİ.
Hikmet Uğurlu’dan Gökçeörenspor’a Destek

-Uşak Tarım Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Hikmet Uğurlu, Gökçeörenspor takımına destek olmak amacıyla bir yemek düzenledi.
Gökçeören Spor takımının teknik heyeti futbolcuları, Manisa-Uşak Tarım Kooperatifleri Bölge Birliği Başkanı Hikmet Uğurlu’nun düzenlediği yemekte buluştu. Gökçeörenspor’a destek olmak amacıyla düzenlenen yemeğe, ilçedeki esnaf ve vatandaşlar da katıldı. Hikmet Uğurlu, "Bende bir Göçeören’li olarak memleketimizin takımına destek olmak boynumuzun borcudur. Gökçeörenspor’da top koşturan futbolcularımıza her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazırım. Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ)’de takımımıza sponsor olarak, forma desteği sağlayacaktır. Gökçeörensporun daha iyi yerlere gelebilmesi adına yaptığımız çalışmalarda Gökçeören’li vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın çok katkısı olacaktır. Ayrıca sponsor firmalar ile birlikte üniversitede okuyan futbolcu kardeşlerimize burs programı da düzenleme çalışmaları içerisindeyiz. Yakın zamanda bu program da faaliyete geçecektir" dedi.
Yemeğin ardından futbolcular, teknik heyet, esnaflar ve vatandaş günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.