X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Okullara Spor Malzemesi Yardımı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Okullara Spor Malzemesi Yardımı Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 13:49
MANİSA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ, ŞEHZADELER İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ VE ANADOLU EFES BASKETBOL SPOR KULÜBÜ’NÜN KATKILARIYLA MANİSA GENELİNDE BULUNAN OKUL SPOR KULÜPLERİNE SPOR MALZEMESİ YARDIMINDA BULUNULDU.
Okullara Spor Malzemesi Yardımı Yapıldı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Şehzadeler İlçe Müdürlüğü ve Anadolu Efes Basketbol Spor Kulübü’nün katkılarıyla Manisa genelinde bulunan okul spor kulüplerine spor malzemesi yardımında bulunuldu.
Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen malzeme dağıtım töreninde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman ve Şehzadeler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem Öztürk tarafından okul yöneticilerine Spor Malzemeleri teslim edildi.
Törende konuşan İl Müdürü Dr. Savaş Duman, “Cenabı Allah’tan bu malzemeleri hayırlısıyla kullanmanızı temenni ederiz. Bizlerin ve Anadolu Efes’in katkılarıyla sizlere bu malzemeleri sunuyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli spor malzemeleriyle spor yapmaları için okullarımıza her zaman desteğimiz devam edecektir. Bizim buradaki görevimiz topluma yararlı bireyler yetiştirmek, çocuklarımızı geliştirmek ve gelişmelerine yardımcı olmaktır." dedi.