X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Manisa Valisi Mesai Saati Değişim Talebini Twitter’dan Tartışmaya Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Valisi Mesai Saati Değişim Talebini Twitter’dan Tartışmaya Açtı

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:54
MANİSA VALİSİ ERDOĞAN BEKTAŞ, ÖZELLİKLE SABAH SAATLERİNDE YAŞANAN ŞEHİR İÇİ TRAFİK YOĞUNLUĞU NEDENİYLE BELEDİYELERDEN GELEN MESAİ SAATLERİ DEĞİŞİM TALEBİNİ TWİTTER ÜZERİNDEN TARTIŞMAYA AÇTI.
Manisa Valisi Mesai Saati Değişim Talebini Twitter’dan Tartışmaya Açtı

Valisi Erdoğan Bektaş, özellikle sabah saatlerinde yaşanan şehir içi trafik yoğunluğu nedeniyle belediyelerden gelen mesai saatleri değişim talebini Twitter üzerinden tartışmaya açtı.
Sosyal medyayı aktif kullanan Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, bu kez Twitter’dan Manisa’yı ilgilendiren önemli bir konuyu gündeme getirdi. Sabah saatlerinde işçi ve okul servislerinin yoğunluğu sebebiyle yaşanan trafik sıkışıkları gerekçesiyle belediyelerden gelen mesai saatlerinde değişim talebini Twitter’dan duyuran Vali Bektaş, Manisalıların görüşlerini sordu. Vali Bektaş, attığı twitte şu ifadelere yer verdi: “Manisalılar için şehir içi trafik düzeni nedeniyle belediyemizden resmi kurumların mesaisi 08.30 ya da 09.00’da başlasın talebi var. Yapalım mı? Özellikle İzmir’den gelenler için soruyorum. Okulların girişi saatini de düşünebiliriz. Görüşlerinizi bekliyorum.”