X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Koyuncu Ve Uygur Hanımlar Lokalini İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Koyuncu Ve Uygur Hanımlar Lokalini İnceledi

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
YUNUSEMRE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ GÜRKAN KOYUNCU VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ŞULE UYGUR, HANIMLARA YÖNELİK UNCUBOZKÖY’DE AÇILACAK OLAN HANIMLAR LOKALİ'NDE İNCELEMELERDE BULUNDU.
Koyuncu Ve Uygur Hanımlar Lokalini İnceledi

Yunusemre Belediye Başkan Vekili Gürkan Koyuncu ve Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, hanımlara yönelik Uncubozköy’de açılacak olan Hanımlar Lokalinde incelemelerde bulundu.
Yunusemre Belediyesi’nin bir ilk gerçekleştirerek Uncubozköy’de hizmete sunacak olduğu Hanımlar Lokali, henüz resmi açılışı yapılmadığı halde lılardan büyük ilgi görüyor. Lokalde şimdiye kadar yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkan Vekili Gürkan Koyuncu, "Bayanlarımız bu lokalde hem çocuklarına iyi bir kreş imkânı, hem de düzenli olarak spor yapma imkanı bulmuş olacaklar. Belediyemizin sosyal hizmetler konusunda vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirmesi, vatandaşlarımız tarafından takdir toplamaktadır. Hizmet alanı ne olursa olsun, vatandaşlarımız açısından gerekli olan her türlü hizmetin altına imza atmaya devam edeceğiz." dedi.
Koyuncu, Hanımlar Lokali’nin resmi açılışının da yakın bir tarihte gerçekleştirileceğini belirterek, daha şimdiden Hanımlar Lokali’nin çocuk kreşi bölümünde hem eğitici bilgiler alan hem de çeşitli oyuncaklarla oyun oynama şansı yakalayan çocuklarla yakından ilgilendi.
İncelemelerde Koyuncu’ya eşlik eden Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur da, bayanlara özel spor salonunda spor yapan bayanlarla bir araya geldi. Spor yapan bayanlar, "Bu lokal bizler için gerçekten bir ihtiyaçtı. Bizlere bu imkânı sağladığı için Yunusemre Belediyemize çok teşekkür ediyoruz." dediler.