X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sosyal Medya Bağımlılığı İkincilik Getirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sosyal Medya Bağımlılığı İkincilik Getirdi

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 13:44
MANİSA YUNUSEMRE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ (MANİSA TİCARET MESLEK LİSESİ) 11. SINIF ÖĞRENCİSİ YEŞİM VARDAR’IN ‘SOSYAL MEDYA BAĞIMLILIĞI’ TEMALI FOTOĞRAFI 4. DOĞA'L PLATO KISA FİLM VE FOTOĞRAF YARIŞMASINDA FOTOĞRAF DALINDA TÜRKİYE İKİNCİSİ SEÇİ
Sosyal Medya Bağımlılığı İkincilik Getirdi

Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Manisa Ticaret Meslek Lisesi) 11. sınıf öğrencisi Yeşim Vardar’ın ‘Sosyal medya bağımlılığı’ temalı fotoğrafı 4. Doğa’l Plato kısa film ve fotoğraf yarışmasında fotoğraf dalında Türkiye ikincisi seçildi.
Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi her alanda adından söz ettirmeye devam ediyor. Mesleki eğitimin yanında öğrencilerini sosyal, kültürel, sportif birçok farklı alanda destekleyen okul, Türkiye genelinde düzenlenen ve geleceğin yönetmenlerinin ve fotoğraf sanatçılarının yetiştirildiği yarışmada büyük bir başarıya imza atarak Türkiye ikincilliğini kazandı.
Kendini geliştirmeye hevesli ve yetenekli öğrencileri, kısa film ve fotoğraf çalışmaları konusunda daha fazla teşvik etmek amacıyla; Doğa Koleji ve Plato Medya Yapım tarafından düzenlenen 4. Doğa’l Plato kısa film ve fotoğraf yarışmasında, Manisa Yunusemre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. sınıf öğrencisi Yeşim Vardar Türkiye ikincisi oldu. ‘Sosyal Medya Bağımlılığı’ konulu fotoğrafı ile Türkiye ikinciliğini kazanan Yeşim Vardar ve danışman öğretmeni Ayşe Körpeci Birol, İstanbul Acıbadem Doğa Bilim Okulunda düzenlenen ödül törenine katılarak; ödüllerini aldılar.