X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Saruhanlı Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Saruhanlı Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 15:50
SARUHANLI BELEDİYESİ, VATANDAŞA DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN DEĞERİ 1 MİLYON LİRAYI AŞAN ARALARINDA GREYDER, ASFALT YAMA SİLİNDİRİ VE ÇÖP SÜPÜRME ARACININ DA BULUNDUĞU 7 ADET YENİ ARAÇ SATIN ALARAK ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ.
Saruhanlı Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi

Saruhanlı Belediyesi, vatandaşa daha iyi hizmet verebilmek için değeri 1 milyon lirayı aşan aralarında greyder, asfalt yama silindiri ve çöp süpürme aracının da bulunduğu 7 adet yeni araç satın alarak araç filosunu güçlendirdi.
Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, satın aldıkları araçlardan ilçeye ulaşan Komatsu marka greyderi inceledi. Özellikle arazi yollarının bakımında kullanılacak olan greyder ile satın aldıkları diğer araçların Saruhanlı’ya hayırlar getirmesini temenni eden Yaralı şu bilgileri verdi;“145 bin liraya üç adet Ford Tourneo Courier, 71 bin liraya Ford çift kabinli araç ile teşvik belgesi kapsamında 536 bin liraya greyder, 75 bin liraya asfalt yama silindiri ve 203 bin liraya 4 buçuk metreküp hacimli çöp süpürme aracı satın aldık. Toplamda bir milyon 29 bin lira değerinde 7 yeni aracı Belediyemize kazandırdık. Satın aldığımız araçlardan greyderi teslim aldık. Diğerleri ise önümüzdeki günlerde elimize ulaşacak. Bunun yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan da Belediyemize 13 metreküplük çöp toplama aracı hibe edildi. İlçemiz için hayırlı olsun”