X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli:

  • Giriş Tarihi: 27.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 09:02
AK PARTİ TURGUTLU İLÇE BAŞKANI MÜRŞİT GEDİZLİ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MANİSA'DA YAŞANAN DON OLAYLARINDAN ZARAR GÖREN ÇİFTÇİLERE BAŞBAKANLIK TARAFINDAN 35 MİLYON TL GÖNDERİLDİĞİNİ SÖYLEDİ
AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli:

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Mürşit Gedizli, geçtiğimiz aylarda ’da yaşanan don olaylarından zarar gören çiftçilere Başbakanlık tarafından 35 milyon TL destek gönderildiğini söyledi.
Başbakanlık tarafından henüz hükümetin kurulmamasına rağmen 35 Milyon TL aktarıldığı söyleyen Başkan Mürşit Gedizli, ”Seçim döneminde ziyaret ettiğimiz çiftçilerimizin zararlarının karşılanacağı sözünü vermiştik. Bugün vermiş olduğumuz sözü gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Manisa’da don olayından zarar gören çiftçilerimize ödenmek üzere ilk olarak 35 Milyon TL geldi. Çiftçilerimizin zararlarını karşılayacağız.”dedi.
AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinden tek başına iktidar olarak çıkmamasına ve henüz hükümetin kurulmamasına rağmen çiftçilere verdikleri sözü tuttuklarını ifade eden Gedizli, ”Biz bu zamana kadar ne söz verdiysek tuttuk. Tutamayacağımız hiç bir sözü vermedik ve kimseye umut satmadık. Seçimlerde kullandığımız bir sloganımız vardı, ’Onlar Konuşur AK Parti Yapar’ Biz konuştuğumuz her şeyi yapar ve milletimizin hizmetine sunarız. Çiftçilerimizin gözü aydın olsun.” şeklinde konuştu.