X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yunusemre Belediyespor Yeni Yetenekler Keşfediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yunusemre Belediyespor Yeni Yetenekler Keşfediyor

  • Giriş Tarihi: 29.6.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 29.6.2015 17:38
YUNUSEMRE BELEDİYESPOR YAZ OKULU KAPSAMINDA HOCALAR EŞLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN EĞİTİMLERDE 6-13 YAŞ ARASI ÇOCUKLARA FUTBOL KURSU VERMEYE BAŞLADI.
Yunusemre Belediyespor Yeni Yetenekler Keşfediyor

Yunusemre Belediyespor, yaz okulu kapsamında 6-13 yaş arası çocuklara futbol kursu vermeye başladı. İki buçuk ay sürecek yaz okulu kursları sonucu yeni yeteneklerin keşfedileceği belirtildi.
Yunusemre Belediyespor Müdürü Ethem Salih Aytaş, Yunusemre Belediyespor olarak alt yapıya önem verdiklerini belirterek, “Yunusemre Belediyespor olarak birçok branşa olduğu gibi futbola da önem veriyoruz. Bu anlamda yaz okullarımızda futbol kursuda veriyoruz. Hocalarımız, çocuklarımıza Ertuğrul Dilek Tesisleri’nde haftada 3 gün kurs veriyorlar. Bu kurslarımızdaki amacımız yetenekli oyuncuları keşfederek A takıma kadar yükselmesini sağlamaktır. Futbol kurslarımız iki buçuk ay sürecektir. Tüm branşlarda olduğu gibi futbolda da başarılarımızı sürdüreceğimize gönülden inanıyoruz. Bu doğrultuda başta Yunusemre Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi ve Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.