X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Koop-iş Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Koop-iş Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 8.7.2015 07:48 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
YEMEĞİN ARDINDAN KATILIMCILAR HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ
Koop-iş Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

Kula Kooperatif, Ticaret ve Büro İşçileri Sendikası tarafından Yörem Lokantasında verilen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi. Koop-İş Kula ilçe temsilcisi Ümit Şafak’ın ev sahipliği yaptığı yönetim kurulu ve üyelerin katıldığı yemekte sendika üyeleri düzenlenen iftarda sorunlarını da konuşma imkanı buldular.
AMAÇ BİRLİKTELİK
Koop-İş İzmir 1. Bölge Şube Başkanı Umut Başyayla, “Kula Kooperatif, Ticaret ve Büro İşçileri Sendikası tarafından verilen iftar yemeğine katılmaktan onur duyuyorum. Bizler Koop-İş Sendikası olarak büyük bir aileyiz. Kula’nın bu birlik beraberliği bizleri çok mutlu ediyor. Her yaptığımız toplantıda Kula’yı birlik beraberlik yönünde örnek gösteriyoruz.” dedi.
Koop-İş Kula ilçe temsilcisi Ümit Şafak ise iftar yemeğine katılanları tek tek teşekkür ederek, “Bu birlik beraberliğimizi hiçbir zaman bozmayacağız” diye konuştu.
İftar Yemeğine Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan, Kula İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hakan Özkan, Eğitim Bir-Sen Kula Temsilcisi Adem Sümen, Koop-İş İzmir 1.Bölge Şube Başkanı Umut Başyayla ile Koop-İş Üyeleri de iştirak etti.