X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yunusemre Belediyesi’nden Camilerde Temizlik Çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yunusemre Belediyesi’nden Camilerde Temizlik Çalışması

  • Giriş Tarihi: 11.7.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
YUNUSEMRE BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRÜ MUSTAFA SÜZER, CAMİ TEMİZLİK EKİBİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
Yunusemre Belediyesi’nden Camilerde Temizlik Çalışması

Yunusemre Belediyesi tarafından kurulan cami temizlik ekibi, ilçedeki camilerde temizlik çalışması başlattı.
Yunusemre Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mustafa Süzer, cami temizlik ekibi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi. Ali Ağa Camii’nde gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Sosyal Yardım İşleri Müdürü Mustafa Süzer, dini kurumlara hizmet edebilmek amacıyla cami temizleme çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi. Süzer, “Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları ile bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Yunusemre ilçemizdeki her camimizi temizlemek istiyoruz. Camilerimizde halı yıkama, kapı ve pencerelerin temizliğine başladık. Bugün Ali Ağa Camii’nde gerçekleştirilen temizlik çalışmasını yerinde inceledik. Yunusemre Belediyesi olarak bu hizmeti sürekli olarak vereceğiz.” diye konuştu.
Mahallelerindeki camilerin temizlendiğini gören vatandaşlar, Yunusemre Belediyesi’nin gerçekleştirdiği temizlik çalışmasından dolayı başta Başkan Çerçi’ye ve personeline teşekkür etti.