X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Manisa Huzurevinde Bayram Sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Huzurevinde Bayram Sevinci

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:13
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANI NURSEL USTAMEHMETOĞLU, YAKLAŞAN RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İSMAİL-MUAMMER CİDER HUZUREVİ'NDE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ
Manisa Huzurevinde Bayram Sevinci

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi İsmail-Muammer Cider Huzurevi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu ve Sosyal Hizmetler ve Engelliler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, İsmail- Muammer Cider Huzurevi’ni ziyaret etti. Kadın ve erkek bölümünde kalan huzurevi sakinleriyle tek tek tokalaşan ve el öpen Ustamehmetoğlu ve Çevirmeci hal hatır sordu, iyi bayramlar dileklerini iletti. Huzurevi sakinlerine Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamını da getiren Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, birlik ve beraberlik dolu nice bayramlarda beraber olma temennisinde bulundu. Ustamehmetoğlu, “İki gün sonra idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nızı şimdiden kutluyorum. Sağlıkla, sıhhatle, huzur içerisinde inşallah nice bayramlar diliyorum. Sizler bizim büyüklerimizsiniz. Hepiniz babamızsınız, annemizsiniz. Her şey gönlünüzce olsun. Biz sizlerin her zaman yanınızdayız. Nice bayramlara inşallah” dedi.