X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Futsal Şampiyonlarından Kaymakam Sündük’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Futsal Şampiyonlarından Kaymakam Sündük’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
MARDİN'İN KIZILTEPE İLÇESİNDE DÜZENLENEN OKULLARARASI FUTSAL TURNUVASINDA İL BİRİNCİSİ OLAN DERİK ENDÜSTRİ MESLEK VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ OYUNCULARI DERİK İLÇE KAYMAKAMI İSMAİL SÜNDÜK'Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Futsal Şampiyonlarından Kaymakam Sündük’e Ziyaret

’in Kızıltepe ilçesinde düzenlenen okullararası futsal turnuvasında il birincisi olan Derik Endüstri Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi oyuncuları Derik İlçe Kaymakamı İsmail Sündük’ü makamında ziyaret etti.
Şampiyonluk kupasıyla gelen takım kaptanı Mervan Yıldırım kupayı Kaymakam Südük’e hediye etti. Okul müdürü Remzi Erdaş, Kaymakam İsmail Sündük’e destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederek Kızıltepe’de yapılan okullararası futsal turnuvasında il birincisi olan Derik Endüstri Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi takımının Diyarbakır’da yapılacak olan kulüplerarası grup maçlarında Mardin’i temsil edeceğini belirtti.
İlçe Kaymakamı İsmail Sündük ise, oyuncuları başarılarından dolayı tebrik ederek Diyarbakır’da düzenlenecek turnuvada başarılar diledi.
Beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Karakaş ise Mardin’i Türkiye finallerinde en iyi şekilde temsil etmeyi hedeflediklerini söyledi.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.