X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kaymakam Ermiş Balkan Şampiyonunu Ödüllendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kaymakam Ermiş Balkan Şampiyonunu Ödüllendirdi

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 07:11
ATLETİZM YILDIZLAR YÜRÜYÜŞ ŞAMPİYONASINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ VE BALKAN BİRİNCİSİ OLAN KIZILTEPELİ GENÇ SPORCU ADİL DANIŞ (16) ÇALIŞTIRICI HOCASI İBRAHİM HALİL ERKAN VE İLÇE GENÇLİK SPOR MÜDÜR VEKİLİ FAHRİ YALÇIN İLE BİRLİKTE İLÇE KAYMAKAMI ERDOĞAN TUR
Kaymakam Ermiş Balkan Şampiyonunu Ödüllendirdi

Atletizm yıldızlar yürüyüş şampiyonasında Türkiye birincisi ve Balkan birincisi olan Kızıltepeli genç sporcu Adil Danış çalıştırıcı hocası İbrahim Halil Erkan ve İlçe Gençlik Spor Müdür Vekili Fahri Yalçın ile birlikte İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’i ziyaret etti.
Başarılı sporcuyu makamında kabul eden Ermiş, başarısından dolayı kendisini tebrik ederek, tam altın ve tablet bilgisayar ile ödüllendirdi. Kaymakam Ermiş, 15-19 Temmuz tarihlerinde Kolombiya’daki dünya yıldızlar şampiyonasına da katılacak olan Adil Danış’a maddi destekte bulunacağını da belirtti. Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde gerçekleşen Türkiye yürüyüş şampiyonası ve milli takım seçme yarışlarında yıldız erkekler kategorisinde 10 bin metreyi 46.19 dereceyle tamamlayan Danış, Türkiye birincisi olarak milli takıma seçildi. Milli sporcu unvanını da kazanan Danış, Ayvalık’ta yapılan 14. Balkan Şampiyonası’nda yıldız erkeklerde Türkiye milli takımını temsil ederek, 10 bin metreyi 46.13’luk derece ile tamamlayıp, Balkan şampiyonu oldu.