X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Adapazarı Belediyesi'nden kadınlara alaturka eğlence
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'nden kadınlara alaturka eğlence

  • Giriş Tarihi: 12.3.2013 12:33

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Alaturka'da kadın personele yönelik gece düzenledi.

'nin Kadınlar Günü nedeni ile düzenlediği geceye Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve eşi Fatma Dişli, Başkan Vekili Erol Aydın ve belediye kadın meclis üyeleri ile belediyenin kadın personeli katıldı.

Gecede tüm kadınlara karanfil ve şal hediye edilirken Başkan Dişli, ilk çiçeği eşi Fatma Dişli'ye verdi. Gecede kadınların istedikleri gibi eğlenebilmesi için kısa bir konuşma yaparak geceden ayrılan Başkan Dişli; 'Dünyayı çekip çeviren sizlersiniz. Kadınları da erkekleri de sizler yetiştiriyorsunuz. Bu nedenle üstlenmiş olduğunuz yük çok ağır. Bir çocuğu en iyi şekilde yetiştirebilmek için çaba harcıyorsunuz.

Bunu yaparken de çoğu zaman fedakarlık yapmak zorunda kalıyorsunuz. Bu vesileyle Türk aile yapısının temelini oluşturan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum' dedi.

Canlı müzik eşliğinde eğlenen kadınlar, gece boyunca sahneden inmedi. Adapazarı Belediyesi emekli Eski İmar Müdürü Gönül Us, sahneye çıkarak seslendirdiği birbirinden güzel türkülerle geceye ayrı bir renk kattı.