Gençleri kamp heyecanı sardı

Giriş Tarihi: 23.6.2013

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği gençlik ve izci kampının ikinci dönem kamp ateşi, Başkan Recep Altepe'nin de katıldığı coşkulu bir organizasyonla yakıldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraklerinden BURFAŞ ve Büyükşehir Belediyespor'la birlikte organize ettiği gençlik ve izci kampının ikinci dönem kamp ateşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin de katıldığı organizasyonla yakıldı. Sosyal belediyecilik anlayışının bir gereği olarak gençlere büyük önem verdiklerini belirten Başkan Altepe, "Sizler Bursa'mızın ve ülkemizin geleceğisiniz. Lider ve öncü vasıflarla yetişerek, geleceğimizin umudu olacaksınız." dedi.

ATEŞİ BİRLİKTE YAKTILAR

Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avşar, BURFAŞ Genel Müdürü Mustafa Çaltılı, Türkiye İzcilik Federasyonu İl Temsilcisi Ali Mutlu, Kamp Sorumlusu Mustafa Altay, izci liderleri ve kampa katılan öğrencilerin iştirak ettiği Yiğitali köyündeki organizasyon renkli görüntülere sahne oldu. Öğrenciler, ikinci dönem kamp ateşini tezahüratlarla karşıladıkları Başkan Altepe'yle birlikte yaktı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençleri kamp heyecanı sardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz