X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ahinkayalılardan okula ‘Merhaba’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ahinkayalılardan okula ‘Merhaba’

  • Giriş Tarihi: 13.9.2013

Özel Şahinkaya Anaokulu ve 1. sınıf öğrencileri 2013-2014 eğitim-öğretim yılına törenle 'Merhaba' dedi. İlk günün heyecanı gözlerinden okunan Şahinkayalı minikler, eğitim hayatlarına başlamanın mutluluğunu yaşadı

Şahinkaya Koleji Anaokulu ve 1. sınıf öğrencileri, 2013-2014 eğitim-öğretim yılı öncesinde başlayan oryantasyon eğitiminde öğretmenleri ve arkadaşlarıyla tanışarak keyifli saatler geçirdi. Özel Şahinkaya Koleji Sanat Direktörü Nedim Buğral, drama öğretmenleri Esra Güneş, Alpaslan Çolak ve müzik öğretmeni Deniz Karanfil'in kukla gösterisiyle başlayan oryantasyon süreci, Şahinkayalı miniklerin öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla tanışmalarıyla devam etti. İlk günün heyecanı gözlerinden okunan Şahinkayalı minikler, eğitim hayatlarına başlamanın mutluluğunu yaşadı.

AİLELER DE EĞİTİLDİ

Keyifli geçen gösterinin ardından Şahinkaya Koleji branş öğretmenleri, öğrencilerle eğlenceli aktiviteler gerçekleştirirken; ailelere eğitim verildi. Veliler Aile Terapisti Canan Devletkuşu Sayıoğlu ve Çocuk Gelişim Uzmanı Emel Baygöl tarafından 'Ebeveyn ve okul işbirliği', 'Okulun başarıdaki rolü' ve 'Ailelerin üzerine düşen görevler' konularında bilgilendirildi.