Belediyeden mftülük personeline gezi jesti

Giriş Tarihi: 22.11.2013 12:39

'ın Marmaraereğlisi ilçesine bağlı Sultanköy Belediyesi, kültür turlarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Sultanköy Belediyesi bu seferki organizasyonunu Marmaraereğlisi İlçe Müftülüğü personeline Konya â€" Kapadokya turu düzenleyerek gerçekleştirdi.

İki gün konaklamalı gerçekleştirilen tura İlçe Müftülüğü personeli aileleriyle birlikte katıldı. Kapadokya'yı ziyaret eden grup, Sultanköy Belediye Başkanı Ersin Çolpan'a Konya ve Kapadokya'ya yapılan turlar için teşekkürlerini iletti. Çağdaş ve sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam eden Sultanköy Belediyesi, 'İyiki bu ilçede yaşıyorum' projesi kapsamında bölgede yaşayan vatandaşlarını Türkiye'nin her noktasına taşıyarak yeni yerler görmeleri için turlar düzenlemeye devam ediyor.

Mevlana şehri olan Konya Kültür Gezisi'nde Mevlan'nın Türbesi, İplikçi Camii, Üçler Mezarlığı, İnce Minare Müzesi, Sultan Alaeddin Keykubad Camii, Şemsi-i Tebrizi Camii ve Türbesi, Selimiye Camii ve Yeşil Türbe'yi ziyaret eden grup Mevlana Kültür Merkezi'nde semazen gösterisinden sonra ikinci gün doğası ile muhteşem görüntülerin yer aldığı Kapadokya'ya hareket etti. Kapadokya'yı adeta yeniden keşfeden İlçe Müftülüğü personeli Ihlara Vadisi, Uçhisar Kalesi, Göreme Peribacaları, Güvercinlik Vadisi, Paşa Bağları, Kaymaklı Yeraltı Şehri gibi yerleri ziyaret etti. Tura katılan vatandaşlar, Sultanköy Belediye Başkanı Ersin Çolpan'a gezi için teşekkür etti.
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediyeden mftülük personeline gezi jesti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz