X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hüseyin Efe'ye görkemli sünnet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hüseyin Efe'ye görkemli sünnet

  • Giriş Tarihi: 14.9.2014

Güzeldağ Tekstil'in sahibi Mesut Güzeldağ ve eşi Fulden Güzeldağ, oğulları Hüseyin Efe için havuz başında sünnet töreni düzenledi. Dansçıların şovu ve Güzeldağ çiftinin şıklıkları dikkat çekti

Hüseyin Efe Güzeldağ için düzenlenen törende davetlileri kapıda karşılayan Mesut ve eşi Fulden Güzeldağ gelin ve damadı aratmayacak şıklıklarıyla beğeni topladı. Çok sayıda davetlinin katıldığı törende, rengârenk süslenen dekorasyonuyla salon muhteşem bir atmosfere sahipti. Misafirlerin yerlerini almasından sonra salona giriş yapan Güzeldağ ailesi, davetlilerin alkışları arasında yerlerini aldı. Hüseyin Efe'nin davetlilere "hoş geldiniz" demesiyle başlayan gecede anne ve baba masaları gezerek tebrikleri kabul etti.

DAVULCUYA DOLAR YAĞDI

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Serkan Kaya, söylediği şarkı ve türkülerle dinleyenlere müzik ziyafeti verdi. Davulcunun dans pistine çıkmasıyla eğlence doruğa çıktı. Davetliler davulcuyu dolar yağmuruna tuttu. Uçuşan dolarlar arasında halay çeken davetliler ve Güzeldağ ailesi, gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlencenin tadını çıkardı.