Polat Savcı Leyla'yı vurdu

Giriş Tarihi: 8.2.2013 10:16 Güncelleme Tarihi: 8.2.2013 11:56

Atv’nin fenomen dizisinde soluk soluğa bir bölüm ekranlara geldi.

Kurtlar Vadisi Pusu, tüm kişilerde 14.81 izlenme oranı ve 35.04 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 11.38 izlenme oranı ve 29.67 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

VADİ'DE NOSTALJİK GÖRÜNTÜLER

181. bölümde Kara, kaldıkları gizli yerden Polat'ı çıkardı ve hastaneye yatırdı. Sağlık durumu iyice kötüye giden Polat, morfinin de etkisiyle kabuslar görmeye başladı.

Hastanede, tüm sevdikleri ve yaşadıkları olayların gözünün önünden geçtiği sahneler ise, izleyicinin en beğendiği sahneler oldu. Polat'ın 10 yıl boyunca başından geçen olayların film şeridinde, Çakır (Oktay Kaynarca), Elif (Özgü Namal) ve Memati'nin (Gürkan Uygun) eski görüntüleri duygusal anlar yaşattı.

POLAT SAVCI LEYLA'YI VURDU!Polat'ın yattığı hastaneyi bulan KGT elemanları Polat'ı yakaladı. Ancak bu sırada Polat'ı ziyarete gelen Savcı Leyla da hastaneye girmişti. Polat'a silah çeken KGT elemanlarına silahını doğrultan Savcı Leyla, onları yalnız bırakmasını istedi. Bu arada aldığı morfinler yüzünden yarı baygın halde gezen Polat istemeden de olsa Savcı Leyla'yı vurdu.

Leyla yaşayacak mı? Polat'ın sağlık durumu ne olacak? Eski yüzüne kavuşacak mı? Cevabı 14 Şubat Perşembe akşamı atv'de…
ARKADAŞINA GÖNDER
Polat Savcı Leyla'yı vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz