X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Konuklar Aysever'e daha fazla katlanamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Konuklar Aysever'e daha fazla katlanamadı

  • Giriş Tarihi: 26.2.2015 10:25 Güncelleme Tarihi: 26.2.2015 11:05
Konuklar Aysever'e daha fazla katlanamadı
Konuklar Aysever'e daha fazla katlanamadı

Balçiçek İlter'in konuğu olan Enver Aysever'in seviyesiz açıklamaları stüdyoda gerginliğe neden oldu. Daha fazla dayanamayan konuklar programı terk etti

Habertürk'te yayınlanan Karşıt Görüş programının konukları Enver Aysever, Koray Çalışkan, Kemal Öztürk, Ceren Kenar ve Halime Kökçe idi. Konuklar iç güvenlik paketi hakkında kendi düşüncelerini dile getirirken, Enver Aysever'in açıklamaları stüdyoda gerginliğin artmasına neden oldu.

"YARGILANACAKSINIZ"

Önce Ceren Kenar ile gerginlik yaşayan Aysever, daha sonra Halime Kökçe ve Balçiçek İlter'i hedef aldı. Gezi olaylarının dünyanın en barışçıl eylemi olduğunu söyleyen Enver Aysever, Gezi eylemleri sırasında yaşanan Kabataş olayını hatırlatarak "Kabataş yalanlarınızdan dolayı yargılanacaksınız" diyerek tansiyonu yükseltti. Enver Aysever'in konuşmaları Balçiçek'i rahatsız etti.

"SİZ DEDİNİZ DİYE Mİ YARGILANACAĞIZ"

Halime Kökçe daha fazla dayanamayarak "O kadının neler yaşadığı biliyor musunuz? Nasıl bu kadar emin konuşuyorsunuz? Çıkan yarım yamalak görüntülere inanıyorsunuz. Kadın konuştu, inanmadınız. O kadını dinleyenlerden biri bensem, diğeri de Balçiçek. Siz dediğiniz için yargılanacağız öyle mi? Allah sizin elinize düşürmesin. " dedi.

BALÇİÇEK RAHATSIZ OLDU, KENDİNİ SAVUNDU

Balçiçek İlter ise, bu tartışmaların ardından "Enver Aysever kendi adıma şunu söyleyeceğim. Bu konuyu buraya getireceğini adım gibi de biliyordum. Onun için teşekkür ediyorum sana. Yapmamanı düşünürdüm yaptın ama beni de içine katarak! Hayatım boyunca bir daha bu konuyla ilgili konuşmadım. Çünkü yazı yazdım yeterli olduğunu düşündüm. Mesaj da attın destek de verdin bana. Bunu duyuralım buradan. Ben asla görüntü gördüğümü söylemedim. Ben Halime'nin de görüntü gördüğünü söylediğini hatırlamıyorum. Ve biz linç edildik Enver. " diyerek kendini savundu.

STÜDYOYU TERK ETTİLER

Tartışmanın ardından Halime Kökçe ile Kemal Öztürk stüdyoyu terk etti. Balçiçek İlter ise programı reklam arasına girerek bitirdi.

kalan karakter 1000

Cihan Gençer Cihan Gençer

Kabataş'a cevap veremeyenler stüdyoyu terketti. oysa bir gazetecinin her zaman her şeye her yerde verebilecek bir cevabı olmalıdır. Zaten yoksa demek ki objektif değildir

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 26.02.2015 19:45
hanefi ünal hanefi ünal

bu densizlikleri her zaman yapıyor...

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır4
cevapla 26.02.2015 16:50
zehra zehra

Halime Kökçe o kadar güzel konuştu ki, bunu farkettiği için de Enver Aysever sürekli sesini yükselterek Kökçe'yi bastırmaya çalıştı. Daha bir kadının konuşmasına tahammülleri yok, bunlar mı kadın hakları savunucuları?

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır25
cevapla 26.02.2015 13:56
günay günay

Böyle bir adamı televizyona çıkarmamak gerek hatta adını bile anmamak lazım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır26
cevapla 26.02.2015 13:54
isimsiz isimsiz

cevap vermeyenler terketti desk

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır15
cevapla 26.02.2015 13:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.