18. son bölüm fragmanı izle - Vedat Ali'yi vuruyor!

Giriş Tarihi: 4.6.2015 10:21 Güncelleme Tarihi: 4.6.2015 10:27
Bedel 18. son bölüm fragmanı izle - Vedat Ali'yi vuruyor!

18. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Bedel'in yeni bölümünde Ali’nin başına gelenlerden habersiz olan Begüm, Ela’yla birlikte kaçırıldıkları yerden kurtulmaya çalışırken Vedat gelir. Vedat’ın amacı Begüm’le birlikte uzaklara gitmek, yeni bir başlangıç yapmaktır. Ancak polisler peşindedir. Vedat polislerden kurtulabilecek midir? Tüm detaylar haberimizde...

Bedel 18. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Bedel'in yeni bölümünde Ali'nin başına gelenlerden habersiz olan Begüm, Ela'yla birlikte kaçırıldıkları yerden kurtulmaya çalışırken Vedat gelir.

BEDEL 18. BÖLÜM

Ali'nin başına gelenlerden habersiz olan Begüm, Ela'yla birlikte kaçırıldıkları yerden kurtulmaya çalışırken Vedat gelir. Vedat'ın amacı Begüm'le birlikte uzaklara gitmek, yeni bir başlangıç yapmaktır. Ancak polisler peşindedir. Vedat, kaçabilmek için annesinden yardım ister. Naciye, oğlunu kurtarmak için gizlice girişimlerde bulunurken, Vedat'ın yine Begüm'le birlikte olduğunu öğrenen Nazan, artık bir karar vermesinin zamanının geldiğini anlamıştır. Nazan, hiç ummadığı bir anda Vedat'ın karşısına çıkacaktır.

Öte yandan, Naciye'nin, bütün yaptıklarına karşın Vedat'ı haklı bulması ve onu korumaya çalışması Sami'yi çileden çıkarır. Sami, Naciye'den boşanmaya karar verir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bedel 18. son bölüm fragmanı izle - Vedat Ali'yi vuruyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz