X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karadayı 114. son bölüm tamamını izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karadayı 114. son bölüm tamamını izle!

  • Giriş Tarihi: 9.6.2015 01:23 Güncelleme Tarihi: 9.6.2015 02:18
Karadayı 114. son bölüm tamamını izle!
Karadayı 114. son bölüm tamamını izle!

Feride, Belgin’in kaçmasına izin vermez ve onu adalete teslim eder. Tutuklu yargılanmak üzere hapishaneye gönderilen Belgin ifadesinde Adnan Savcıyı da ele vermiştir.

Feride, Belgin'in kaçmasına izin vermez ve onu adalete teslim eder. Tutuklu yargılanmak üzere hapishaneye gönderilen Belgin ifadesinde Adnan Savcıyı da ele vermiştir.

Feride, Belgin'in kaçmasına izin vermez ve onu adalete teslim eder. Tutuklu yargılanmak üzere hapishaneye gönderilen Belgin ifadesinde Adnan Savcıyı da ele vermiştir. Hastanede tedavi gören Adnan gözaltına alınacağını öğrenir. Suçlular birer birer cezalarını çekmeye, kötülüklerinin hesabını vermeye başlamıştır. Ayten'in tehlikede olduğunu düşünen Mahir onu ve bebeği de alır ve aileyi gözlerden uzak bir eve yerleştirir. Bu sırada bebek ateşlenmiştir, İzmir'e gitme planları yapan Ayten saklanmaktan ve kaçmaktan huzursuzdur. Bebeğini alıp gitmeye karar verir. Herkes uyurken gizlice kendi evine bıraktığı parayı almaya gider. Büyük bir hata yapmıştır. Mahalleyi izleyen Turgut'un adamları Ayten'i görür ve takibe başlar. Kara ailesi ölümle burun buruna gelmek üzeredir. Turgut'un adamları Kara ailesini yok etmeyi başarabilecek midir? Mahir ailesini kurtarabilecek midir?

Karadayı 114.Bölüm (Tamamı) izle

Karadayı 114.Bölüm'de en çok bu sahneler konuşuldu