X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı - İzle!

  • Giriş Tarihi: 21.10.2015 10:28
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı - İzle!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin reytinglere damga vuran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu haftada geleneği bozmadı. İzleyicinin merakla izlediği dizi de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Şahin Ağa'nın beklenmeyen infaz kararı masadaki herkesi şaşırtır. Kurulan mahkeme sonucunda İlyas için çıkan karar onu ölümden beter eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam yeni bölümüyle ekranların en çok izlenen dizisi oldu.

GELENEK BOZULMADI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 7.96 izlenme oranı ve 21.24 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 8.74 izlenme oranı ve 22.37 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

EDHO 7. SON BÖLÜM TAMAMI!
Eşkıya, Sosyal Medya'ya da Hükümdar Oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm etiketi #, kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi.

Dizinin kısaltılmış ismi #edho etiketi, 3. sırasına kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 7. BÖLÜM

Şahin Ağa'nın beklenmeyen infaz kararı masadaki herkesi şaşırtır. Kurulan mahkeme sonucunda İlyas için çıkan karar onu ölümden beter eder.
Silahsız yaşamak zorunda kalmak İlyas'a verilebilecek en büyük cezadır.

Nazlı'nın verdiği güzel haber günlerdir ona soğuk davranan Çakır'la buzlarının erimesini sağlarken, Meryem'i iyice alevlendirir. Meryem için artık Hızır'ın da bir bedel ödeme vakti gelmiştir.

Ünal Kaplan'ın masası da günden güne hareketlenir. Ağabeyleri öldükten sonra masaya oturan veliahtların içi intikam ateşiyle doludur. Çakırbeyli Ailesi'nin fertleri de bu ateşi harlamaktan geri kalmaz. Çıkan yangının kimi yakacağı ise belli olur!