X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Friv ile en hızlı şekilde Oyun Oyna!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Friv ile en hızlı şekilde Oyun Oyna!

  • Giriş Tarihi: 8.7.2016 14:43 Güncelleme Tarihi: 8.7.2016 14:45
Friv ile en hızlı şekilde Oyun Oyna!
Friv ile en hızlı şekilde Oyun Oyna!

Okulların tatil olmasıyla birlikte Friv tarzı oyun oyna siteleri çok daha fazla ilgi görmeye başladı. Tatilin biteceği zamana kadar bu ilgi devam ederken, tatili en iyi şekilde değerlendirmek için en güzel friv oyunlarını sizlere sunuyoruz.

Yeni güne Friv oyun yeni oyunlar ile başladı. Sürekli farklı farklı oyunlar etkileyip kullanıcılarını sevindiren Friv oyun sitesi bugün yine bir çok oyununu güncellendi ve yeni oyunlar ekledi. Friv oyun da kategori sistemi bulunmamasından dolayı tek ekranda istediğiniz oyunu seçip oynuyorsunuz. Kral oyun'da ise kategori sistemi bulunuyor. Oyun severler Kral oyun'da ki kategori sistemini Friv oyun'a da gelmesini istiyor. Friv oyun ise ilk kuruluşundan bu güne kadar hiç bir zaman kategori sistemini kullanmadı. Friv oyun sitesinde kategori sistemi bulunmamasına rağmen ülkemiz de en çok oyun oynanan sitelerin başında geliyor. Friv oyun ile birlikte ülke üzerinde en fazla oyun oynanan sitelerden birisi senelerdir en eski oyun sitelerinden birisi olan Kral oyun. Oyun severlerin en fazla oyun oynadıkları Friv ve Kral oyun sitelerinde oynanılan oyunlar indirilmemekte. Sadece siteye girip oyunları oynayabilirsiniz.

HEMEN OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN!

FRİV İLE OYUN OYNA

Haber detayında yer alan bağlantı linklerine tıklayarak Friv oyunu hemen oynayabilirsiniz. Bağlantı linki ile bağlanılacak Friv oyunda oynanılan hiç bir oyuna ücret ödenmemekte. Ücret ödenmediği gibi istenilen oyunu istediğiniz kadar sınırsız oynayabilirsiniz. Sürekli bir güncelleme halinde olan Friv son yaptığı güncelleme kullanıcılar tarafından beğenildi. Beğenilen yeni güncelleme ile Friv kullanıcı sayısını arttıracak gibi duruyor. Site şu an da ülke üzerinde en fazla oyun oynanan site olarak görünüyor. Günde ülke üzerinde binlerce öğrenci okuldan hemen sonra ve okul öncesi oyun oynamakta. üzerinde oynanan oyunlar online oyunlara nazaran daha az bağımlıklık yapmakta.

OYUN OYNAMAK ZARARLI MI

Otuzuncu yaş gününü çoktan kutlamış olan bilgisayar oyunları endüstrisi, yaşam tarzlarından yemek yeme alışkanlıklarına, müzikten sinemaya kadar etrafındaki hemen her şeyi etkileyerek gelişmeye devam ediyor. Peki ama oyunların zararlı yönleri de var mı? Ya da oyun oynamanın bizlere neler kazandırdığını biliyor muyuz? İnsanoğlu, varoluşundan bu yana kendisinden başka biri olmayı hayal edip durmuş. Hep olmazları yapmak istemiş, erişilmezlere kavuşmayı düşlemiş. Çağlar boyunca hep yapabildiklerinin değil yapamadıklarının özlemini duymuş. İşte, enternasyonal adıyla video oyunları veya 'deki yaygın kullanılışıyla bilgisayar oyunları, bizi tam da bu en derin ve eski boşluğumuzdan yakalıyor: Başka birisi olmak ve daha da ötesi kahraman olmak. Tabii ki bilgisayar oyunu konusu bu kadar kısa bir tanımıyla açıklanabilecek kadar basit değil. Oyunların bugün geldiği nokta ve insanlar üzerindeki etkileri üniversitelerde tez konusu olabiliyor; hatta oyunlar hakkında sosyoloji konferanslar bile düzenleniyor. Aslında bu duruma şaşırmamak gerekli. Gittikçe daha gerçekçi hale gelen, oynayanı içine çeken, hatta kendisine bağımlı hale getirebilen oyunlar, bir de internetin gelişmesiyle birlikte toplu bir eyleme dönüşünce, konu çok daha önemli ve kritik bir hale geliyor.