X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Tuna Mahalle Gezilerini Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Tuna Mahalle Gezilerini Sürdürüyor

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 14:38
BÖLGE ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜREN TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI HAMİT TUNA, DORUKLU MAHALLESİ'Nİ ZİYARET EDEREK, MAHALLE SAKİNLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.
Başkan Tuna Mahalle Gezilerini Sürdürüyor

Bölge ziyaretlerini aralıksız sürdüren Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Doruklu Mahallesi’ni ziyaret ederek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılandığı ziyaret sırasında vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Tuna’ya, MHP Toroslar ilçe Başkanı Emre Aksay ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Doruklu Mahallesi’ndeki kahvehanede vatandaşlarla birlikte çay içerek sohbet eden Başkan Tuna, Toroslar’daki tüm mahallelerin kendileri için ayrı bir önem taşıdığını vurgulayarak, "Görevimiz vatandaşa hizmet etmektir. Bu görev ve sorumluluk bilinci ile tüm mahallelerimize eşit hizmet götürme anlayışı içerisindeyiz. Doruklu’ya sunduğumuz hizmetlerimiz de artarak devam edecektir” dedi.
30 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin ardından yeni bağlanan mahallelerin birçoğunda eksiklikler tespit ettiklerini ve bu eksiklikleri gidermek amacıyla hızla hizmete başladıklarını hatırlatan Tuna, "Bölgemizi iyi tanıyoruz. Yeni genişleyen coğrafyamızda yeni bağlanan mahallelerimizde tespit ettiğimiz sorunlu yerlerle ilgili de mahalle muhtarımızla istişareler yaptık. Toroslar Belediyesi olarak yetkimiz dahilinde seçim öncesinde söz verdiğimiz hizmetlerimizi kısa, orta ya da uzun vadede planlar yaparak tek tek hayata geçireceğiz” diye konuştu.
İlçe sınırları içerisinde bulunan yaylalarda aşırı kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan yolların açımını yaptıklarını ve vatandaşın kardan olumsuz etkilenmemesi için çaba gösterdiklerinin bilgisini de veren Tuna, mesai gözetmeksizin gece gündüz çalışan personeline teşekkür etti.
Mahallelerine sunduğu hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya teşekkür eden mahalle sakinleri ise Başkan Tuna’yı sürekli yanlarında görmelerinin kendileri için ayrı bir mutluluk olduğunu ifade ettiler.