X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Silifke Vergi Dairesinden Başkan Turgut’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Silifke Vergi Dairesinden Başkan Turgut’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 12:08
SİLİFKE VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ ŞEVKET ŞENGÜL, 26. VERGİ HAFTASI NEDENİYLE BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA TURGUT’U MAKAMINDA ZİYARET EDEREK GÜNÜN ANISINA BİR ÇİÇEK VERDİ.
Silifke Vergi Dairesinden Başkan Turgut’a Ziyaret

Silifke Vergi Dairesi Müdürü Şevket Şengül, 26. Vergi Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u makamında ziyaret etti.
Vergi Dairesi Müdürü Şengül, ziyarette yaptığı konuşmada, “23 Şubat-1 Mart tarihleri arasında bu yıl 26.’sını kutladığımız Vergi Haftamızda bizleri yalnız bırakmayan ve günümüzü kutlayan değerli Belediye Başkanımız Mustafa Turgut’a çok teşekkür ediyoruz. Kim ben bu ülkede yaşıyorum diyorsa vergisini verecek ve bunun karşılığını devletten alacak. Bu yıl 26. Vergi Haftasını kutluyoruz. Tüm vatandaşlarımız vergi ödemeyi bir vicdani sorumluluk ve alışkanlık haline getirmeli. Vatandaşta vergi bilincinin tam olarak yerleşmesi gerekir. Vergi bilincinin yeterince vatandaşımızda yerleşmesi ve bilinmesi amacıyla çalışmalar yürüterek, vergi bilincini vatandaşlarımıza aşılamaya çalışıyoruz. Vergi bir yük olarak görülmemelidir. Vergi kazancın kutsallığı devletin vatandaşından alacağı hakkın değeri olarak görülmelidir” dedi.
Şengül, ayrıca Silifke Belediyesini ve Başkan Mustafa Turgut’u vergi konusunda gösterdiği duyarlılıktan dolayı tebrik etti.
Başkan Turgut ise kendilerini ziyarete gelen Vergi Dairesi Müdürü Şevket Şengül ve beraberindeki personelin bu ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vergi Haftasını kutlayıp, Silifke Belediyesi olarak vergi konusunda var olan hassasiyetlerini sürdüreceklerini ifade etti.