X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Faslı Öğrencilere Mersin’de Uluslararası Liderlik Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Faslı Öğrencilere ’de Uluslararası Liderlik Eğitimi

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
TÜRKİYE'DE ÖĞRENİM GÖREN 65 FASLI ÖĞRENCİYE, GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI ORGANİZASYONU İLE MERSİN’DE ‘ULUSLARARASI LİDERLİK BECERİLERİ EĞİTİMİ’ VERİLDİ.
Faslı Öğrencilere Mersin’de Uluslararası Liderlik Eğitimi

Türkiye’de öğrenim gören Faslı öğrencilere, ’de ‘Uluslararası Liderlik Becerileri Eğitimi’ verildi.
Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 65 Faslı öğrenciye, Mersin’in Silifke ilçesindeki Kapızlı 23 Nisan Kamp Eğitim Merkezi’nde Uluslararası Liderlik Becerileri Eğitimi verildi. 27-29 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitim programda katılımcılara, Liderlik Becerileri Eğitimi, Yeni Türkiye Vizyonu, Anadolu Liderlik Modeli, Kültürler Arası İletişim Becerileri, Liderlik ve Liderlik Özellikleri konularında eğitimler verildi.
Öte yandan, eğitimlerin yanı sıra Mersin’in kültürel ve tarihi mekanlarına geziler düzenlenirken, Türkiye-Fas Kültür Gecesi ve Türkiye-Fas Futbol Dostluk Maçı organizasyonlarıyla da dostluk ve kardeşlik duyguları pekiştirildi. Eğitimin sonunda, bilgi yarışması ve eğitim boyunca yapılan etkinliklerde başarılı olan öğrencilere çeşitli ödüllerin yanı sıra katılım belgesi verildi.