X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zirvedekiler 2015, Bu Yıl Da Ünlü İsimleri Mersin’e Getirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zirvedekiler 2015, Bu Yıl Da Ünlü İsimleri ’e Getirecek

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 14:19
MERSİN’DE, İŞ DÜNYASININ BAŞARILI FİRMA VE İSİMLERİNİN ÖDÜLLENDİRİLDİĞİ ZİRVEDEKİLER BAŞARI ÖDÜLLERİ, BU YIL 4. KEZ ÜNLÜ İSİMLERİ MERSİN’DE BULUŞTURACAK. BURAK KARATAŞ, ZİRVEDEKİLER 2015 ÖDÜL TÖRENİNİ, 16 MAYIS 2015 ‘TE GERÇEKLEŞTİRECEKLERİNİ BİLDİRD
Zirvedekiler 2015, Bu Yıl Da Ünlü İsimleri Mersin’e Getirecek

’de, iş dünyasının başarılı firma ve isimlerinin ödüllendirildiği Zirvedekiler Başarı Ödülleri, bu yıl 4. kez ünlü isimleri Mersin’de buluşturacak.
Mersin’de bölgesel yayın yapan cukurovaexpres.com internet sitesi tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 4.’sü yapılacak olan Zirvedekiler 2015 Başarı Ödülleri, 16 Mayıs Cumartesi günü Sultaşa Otel’de, Mersin iş dünyası, siyasetçiler ve İstanbul’dan gelecek olan ünlü sanatçıların katılımları ile gerçekleştirilecek. Tertip Komitesi Başkanlığı’nı, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli’nin yaptığı Zirvedekiler 2015 organizasyonu ile ilgili bilgi veren cukurovaexpres.com İmtiyaz Sahibi Burak Karataş, iş dünyasını motive etmek, başarıyı karşılıksız bırakmamak amacıyla ilkini 2011 yılında gerçekleştirdikleri Zirvedekiler Başarı Ödülleri’nin 4.’sünü düzenleyeceklerini belirtti. Karataş, “Her yıl geleneksel olarak yaptığımız ödül törenimizle iş dünyasının motivasyonunu üst seviyede tutmak, bölgede istihdam sayılarını arttıranları ödüllendirmek, başarıyı karşılıksız bırakmamak adına böyle bir organizasyon düzenliyoruz. Geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz ödül törenimize gösterilen yoğun ilgi, iş dünyasının bu tarz bir organizasyona ihtiyaç duyduğunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkmıştır. Tertip Komitemiz ile ince eleyip sık dokuyarak belli sektörlerde öne çıkan insanları belirliyor ve gelen başvuruları değerlendiriyoruz. Henüz ödül listesi tam olarak belirlenmedi fakat şu ana kadar yaklaşık 160 firma bir şekilde ödüllere aday gösterilerek değerlendirmeye alındı” dedi.
Bu yıl da ödül törenine İstanbul’dan önemli isimlerin katılacağını bildiren Karataş, “Bu anlamda bazı sosyal etkinlikler düzenleyeceğiz. Ödül töreni sadece gala yemeğinden oluşmayacak, geçtiğimiz yıllarda yaptığımız gibi seminerler, konferanslar düzenlenecek. Hatta bu yıl bir sürpriz yapıp Yeşilçam temalı bir sergi açmayı ve İstanbul’dan gelen ünlü isimler ile bu sergiyi hayata geçirmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.