X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Özyiğit’ten, Talat Dinçer’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Özyiğit’ten, Talat Dinçer’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 15:08
CHP MERSİN İL BAŞKANI ABDULLAH ÖZYİĞİT, MERSİN ESNAF VE SANATKARLAR ODALAR BİRLİĞİ (ESOB) YÖNETİM KURULU BAŞKANI TALAT DİNÇER’İ ZİYARET ETTİ.
Başkan Özyiğit’ten, Talat Dinçer’e Ziyaret

CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (ESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.
Beraberinde bulunan bazı partililerle birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinde Haziran’da yapılacak seçim öncesi parti çalışmalarını koordineli bir şekilde yürüttüklerini ifade eden CHP İl Başkanı Abdullah Özyiğit, bu amaç doğrultusunda 22 Nisan Çarşamba günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla Yenişehir Kültür Merkezi’nde geniş katılımlı bir toplantı düzenleyecekleri bilgisi verdi.
Mersin ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, siyasi partilerin demokrasinin ayrılmaz bir parçası olduğuna vurgu yaptı. Dinçer, her partiye eşit mesafede olduklarının altını çizerek, söz konusu toplantıya oda başkanlarıyla birlikte katılımı sağlama konusunda gereken hassasiyeti göstereceğini ifade etti.