X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Medical Park’ta Göz İçin "Fark" Yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Medical Park’ta Göz İçin "Fark" Yok

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI OP. DR. YÜKSEL DEMİRCİ’NİN YÖNETİMİNDEKİ GÖZ POLİKLİNİĞİNDE FARKSIZ UYGULAMA İLE GÖZ RAHATSIZLIĞI YAŞAYANLARIN KAPSAMLI MUAYENESİ GERÇEKLEŞMİŞ OLACAK.
Medical Park’ta Göz İçin Fark Yok

Medical Park Tarsus Hastanesi’nde Göz Polikliniğinde özel bir uygulama başlatıldı. Uygulamaya göre göz rahatsızlığı olanlar yaz boyunca göz muayenelerinden farksız faydalanabilecek.
Göz Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Yüksel Demirci’nin yönetimindeki göz polikliniğinde farksız uygulama ile göz rahatsızlığı yaşayanların kapsamlı muayenesi gerçekleşmiş olacak.
Medical Park Tarsus Hastanesi Göz Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde göz estetiği (göz kapağı ve çevresi) ameliyatları da yapılmaya başlandı. Göz kapağında sarkma, torbalanma, göz kapağı düşüklüğü olanlara estetik ameliyatlar uygulanıyor. Yine estetik amaçlı olarak göz çevresinde kırışıklığı olan hastalara işlem yapılabiliyor.
Medical Park Göz Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde göz kapağının içe ve dışa dönmesi ameliyatları, katarakt cerrahisi, şaşılık tedavisi ve cerrahisi, göz yaşı yolları tıkanıklığı tedavisi ve cerrahisi, lazer eşliğinde diyabetik hastaların tedavisi uygulamaları başta olmak üzere göz sağlığına dair birçok özellikli işlem ve operasyonlar yapılıyor.