X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ezo’nun Sertifikalı Fidanları Satışa Hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ezo’nun Sertifikalı Fidanları Satışa Hazır

  • Giriş Tarihi: 23.7.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 17:05
ERDEMLİ ZİRAAT ODASI TARAFINDAN ÇİFTÇİLERİN TALEBİ ÜZERİNE YETİŞTİRİLEN SERTİFİKALI NARENCİYE FİDANLARI SATIŞA SUNULUYOR.
Ezo’nun Sertifikalı Fidanları Satışa Hazır

Erdemli Ziraat Odası (EZO) tarafından çiftçilerin talebi üzerine yetiştirilen sertifikalı narenciye fidanları satışa sunuluyor.
Erdemli Ziraat Odası Başkanı Ahmet Öger, fidanların sertifikalı olarak sağlıklı, hastalıksız bir şekilde tarım danışmanlarından Mustafa Yılmaz’ın kontrolünde yetiştirilerek, satışa hazır hale getirildiğini belirtti. Öger, “Çiftçilerimiz gönül rahatlığı ile fidanlarımızdan temin ederek bahçe tesisi yapabilirler. Fidan sayısı olarak yeterli derecede üretim yapılmış olup bütün çiftçilerin ihtiyaçlarını karşılayacak fidanlarımız mevcuttur. Ayrıca üretmediğimiz ceviz, kiraz, zeytin, elma, armut, şeftali ve erik gibi çeşitleri sertifikalı olarak getirip çiftçinin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Limon fidanı ihtiyacı olan çiftçilerimiz ziraat odasına siparişlerini vererek fidan ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Çiftçi üyelerimiz fidan dikimi ve bakımı ile ilgili detaylı bilgiyi odamız tarım danışmanlarından alabilirler” dedi.