X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti’nin Kadın Aday Adayı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti’nin Kadın Aday Adayı

  • Giriş Tarihi: 21.2.2015 16:48
AK PARTİ’NİN KADIN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI YELDA EROL GÖKCAN PARTİ TEŞKİLATLARINI ZİYARET EDİYOR.
AK Parti’nin Kadın Aday Adayı

Haziran ayında yapılacak Milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olan Yelda Erol Gökcan, parti teşkilatlarını ziyaret ediyor.
Menteşe ve Ula’da ilçe yönetimleri ve partililerle buluşan Gökcan, siyasi birikimini ve parti içinde aldığı birçok görev sürecinde kazandığı tecrübeyi Milletvekili olarak Ankara’ya taşımak istediğini açıkladı.
İlk olarak Menteşe İlçesini ziyaret eden Gökcan, burada ilçe yöneticileri ve partililerle sohbet etti. Kendisinin yüze 51 kadın seçmenleri temsil ettiğini belirten Gökcan, “2003 yılından bu yana AK Parti’nin değişik kadrolarında görevler yaptım. Son olarak Menteşe İlçesi siyasi ve hukuk işler başkanlığını yürüttüm. ’mızı TBMM’de temsil etmek istiyorum” dedi.
Menteşe ilçesi ziyaretinin ardından Ula ilçesine geçen AK Parti Muğla Milletvekili A. Adayı Yelda Erol Gökcan’a İl Başkanı İhsan Küreci de eşlik etti. AK Parti Ula İlçe binasında yapılan toplantıda konuşan İl Başkanı Küreci, “Asıl çalışmalarımız şimdi başlıyor. 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde partimizi Muğla’da birinci parti yapmak için el birliği ile çalışacağız. Milletvekili aday adaylarımızın her biri birbirinden değerli. Bizlere düşen her biriyle kenetleneceğiz ve başarıya ulaşacağız” dedi.