X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Öğrenciler Orman Haftası’nda Çiçek Dikmeyi Öğrendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik Öğrenciler Orman Haftası’nda Çiçek Dikmeyi Öğrendi

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
MİNİK ÖĞRENCİLER ORMAN HAFTASI’NDA ÇİÇEK DİKMEYİ ÖĞRENDİ
Minik Öğrenciler Orman Haftası’nda Çiçek Dikmeyi Öğrendi

Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Orman Haftası’nda anaokulu öğrencilerine çiçek dikmeyi öğretti. Minik öğrenciler, mevsimlik açan menekşeleri toprakla buluşturdu.
Bodrum Gökkuşağı Çocukları Anaokulunun öğrencileri, Orman Haftası nedeniyle Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü serasını ziyaret etti. Öğretmenleriyle birlikte, Bodrum Belediyesi Kademesinde yer alan seraya gelen öğrencilere Bodrum Belediyesi görevlileri tarafından bilgi verildi. 100 çeşit bitkinin bulunduğu Park ve Bahçeleri Müdürlüğünün serasında belediye görevlileri ve öğretmenlerinden çiçek dikmeyi öğrenen minik öğrencilere etkinlik sonunda dikmiş oldukları çiçekler hediye edildi. Menekşe çiçeği diken miniklerin oldukça mutlu oldukları gözlendi.
Yerel seçimlerin ardından hızla yapılanan Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünün seralarının aktif olarak çalışmaya devam ettiğini belirten yetkililer, “Ekiplerimiz, mevsimlik olarak şehrimizi çiçeklendiriyorlar. Binlerce çiçeği kendi seralarımızda üreterek toprakla buluşturuyoruz” dediler.