X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili Demir, Kalp Krizi Geçiren Başkan Şaşmaz’a Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili Demir, Kalp Krizi Geçiren Başkan Şaşmaz’a Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 11:31
DALAMAN BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET ŞAŞMAZ GEÇİRDİĞİ KALP RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE ÖNCE DALAMAN DEVLET HASTANESİ’NE; DAHA SONRA DURUMU KRİTİK OLMASI NEDENİYLE MUĞLA ÖZEL YÜCELEN HASTANESİ’NİN YOĞUN BAKIM SERVİSİNE SEVK EDİLDİ.
Milletvekili Demir, Kalp Krizi Geçiren Başkan Şaşmaz’a Ziyaret Etti

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz geçirdiği kalp rahatsızlığı nedeniyle önce Dalaman Devlet Hastanesi’ne; daha sonra durumu kritik olması nedeniyle Özel Yücelen Hastanesi’nin yoğun bakım servisine sevk edildi.
Kalp krizi geçiren Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ı hastanede ziyaret eden CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan ve CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, dün öğlen saatlerinde geçirdiği kalp rahatsızlığı sonrası Muğla Özel Yücelen Hastanesinin yoğun bakım servisine kaldırılan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ı ziyaret etti. Şaşmaz’ın sağlık durumu ile yakından ilgilenen Demir, doktorları ve ailesinden bilgi aldı. Şaşmaz’ın doktorları ve ailesinden sağlık durumunun iyiye gittiğinin bilgisini alan Prof. Dr. Demir, hastanede yatan diğer hastaları da ziyaret ederek, hastalara acil şifalar diledi.
Ziyaretin ardından Demir, Aldan ve Alban hastaneden ayrıldı.