X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vücut Sporcularından Kaymakam Gödekmerdan’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vücut Sporcularından Kaymakam Gödekmerdan’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 23:05
2-5 NİSANDA ANTALYA’DA DÜZENLENEN TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME ŞAMPİYONASI’NDA KATEGORİLERİNDE BİRİNCİ VE İKİNCİ OLARAK BÜYÜK BAŞARI ELDE EDEN SPORCULAR ERSEN ÖZNESİL, AHMET SALMAN, SALİH ŞAHİN, GÜLTEN KILIÇ, SELDA YILDIRIM VE ANTRENÖRLERİ MİLLİ TAKIM HO
Vücut Sporcularından Kaymakam Gödekmerdan’a Ziyaret

B.B. Bodrumsporlu vücut sporcuları, antrenörleri Adnan Sır ve Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fatih Uzunlulu Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı ziyaret etti.
2-5 Nisanda ’da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda kategorilerinde birinci ve ikinci olarak büyük başarı elde eden sporcular Ersen Öznesil, Ahmet Salman, Salih Şahin, Gülten Kılıç, Selda Yıldırım ve antrenörleri milli takım hocası Adnan Sır Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı ziyaret ettiler.
Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ziyarette, sporcuların Antalya’da gösterdiği başarıları kutlayarak, "Türk sporu adına önemli bir başarı, Bodrum adına önemli bir başarı. Sporcuları ve antrenörleri tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki yarışmalarda da güzel başarılar kazanırsınız" dedi.
Antalya’da kategorilerinde birinci olan Ersen Öznesil ve Ahmet Salman’ın Mayıs ayı içerisinde İspanya’nın Barselona kentinde yapılacak olan Avrupa şampiyonasına katılacakları öğrenilirken; Bodrum Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü ve karateci Fatih Uzunlulu ise sporcuların yaptıkları profesyonel spor yaşamlarıyla üstün başarılara imza atıklarını söyledi.