X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vakıfbank’tan Çiftçiye Hasat Dönemi Ödemeli Kredi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vakıfbank’tan Çiftçiye Hasat Dönemi Ödemeli Kredi

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
VAKIFBANK, ORTACA ZİRAAT ODASI İLE İMZALADIĞI PROTOKOL KAPSAMINDA, ODA ÜYESİ TARIMSAL ÜRETİCİLERE ÖZEL KREDİ PAKETLERİ SUNACAK.
Vakıfbank’tan Çiftçiye Hasat Dönemi Ödemeli Kredi

Menteşe Ziraat Odası ile oda üyelerine yönelik düşük faizli ve uzun vadeli kredi sözleşmesi imzalayan Vakıfbank, Ortaca Ziraat Odası ile de protokol imzaladı. Protokole göre, çiftçiler isterlerse hasat dönemi ödeme yapabilecek.
Bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına, kümes hayvancılığından balıkçılığa kadar her türlü tarımsal faaliyet yapan üreticilere destek veren VakıfBank, çeşitli hasarlara karşı tarımsal varlıklarını sigortalamak isteyenlere TARSİM Tarım Sigortası hizmeti de sunuyor.
TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi), VakıfBank TMO Kart ile ürününü teslim eden üretici ya da tüccarın ürün bedeli ödemesini daha hızlı yapıyor.
Üreticinin tarımsal amaçlı ihtiyaçlarına yönelik esnek ürün yelpazesini sürekli geliştiren banka, birikimini altın hesabında değerlendirmek isteyen Ortacalı üreticiler, en yakın VakıfBank şubesinde hesap açtırarak tasarrufunu altın olarak yapabilecek, herhangi bir sebeple nakit paraya ihtiyaç duyduklarında ise hesabındaki altını TL’ye çevirerek aynı gün çekebilecek.