X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ürgüp’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ürgüp’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) ÜRGÜP İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ÖZ, KADIN KOLLARI BAŞKANI SERAP EROĞLU VE KADIN KOLLARI TEŞKİLAT ÜYELERİ 80. YIL HANİFE MEMİŞ AKSOY REHABİLİTASYON MERKEZİNDEKİ KADINLARI ZİYARET EDEREK KARANFİL VERDİ.
Ürgüp’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlamaları

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ürgüp İlçe Başkanı Mustafa Öz, Kadın Kolları Başkanı Serap Eroğlu ve kadın kolları teşkilat üyeleri 80. Yıl Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezindeki kadınları ziyaret ederek karanfil verdi.
Rehabilitasyon Merkezinde kalan kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan MHP İlçe Başkanı ve Kadın Kolları Teşkilatı, merkez sakini kadınlarla bir süre sohbet etti. Rehabilitasyon Merkezi yöneticilerinden bilgi alan MHP İlçe Başkanı ve Kadın Kolları Teşkilatı Rehabilitasyon Merkezi çalışanlarına teşekkür ettiler.
MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Eroğlu: “Bu hafta sonu “Dünya Kadınlar Günü” bu münasebetiyle bir kutlama programı düzenlemiştik fakat üst üste verdiğimiz Şehitlerimizden dolayı canımız yandı acılarını paylaşmak için düzenlediğimiz programı iptal ederek böyle bir etkinlik yaptık rehabilitasyon merkezinde kalan kadın hastalarımıza moral vermeye çalıştık. Tüm kadınlarımızın gününü kutluyoruz” dedi.