X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER AK Parti Milletvekili Adayları Kozaklı Kaymakamı Duru’yu Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

AK Parti Milletvekili Adayları Kozaklı Kaymakamı Duru’yu Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 18:48 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 01:12
07 HAZİRAN 2015 PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ GENEL SEÇİMLERİ ÖNCESİNDE, ÇALIŞMALARINA KOZAKLI İLÇESİ’NDE DEVAM EDEN AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI MUSTAFA AÇIKGÖZ, MURAT GÖKTÜRK VE EBUBEKİR GİZLİGİDER, KAYMAKAM DURU’YA
AK Parti Milletvekili Adayları Kozaklı Kaymakamı Duru’yu Ziyaret Etti

07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde, çalışmalarına Kozaklı İlçesi’nde devam eden AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Kaymakam Duru’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Nevşehir’in Kozaklı İlçesi’nde seçim gezilerine devam eden AK Parti Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ile AK Parti Nevşehir Milletvekilli ve Milletvekili adayı Murat Göktürk ile AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider’e, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Gençlik Kolları yönetici ve üyeleri eşlik etti.
Ziyarette, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Kozaklı Kaymakamı Duru’dan bilgiler aldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Duru ise, AK Parti heyetine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.