X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Turizmciler Değerlendirme Toplantısı Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Turizmciler Değerlendirme Toplantısı Yaptı

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:32
NİĞDE KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ TANSEL TOKMAK BAŞKANLIĞINDA NİĞDE’DEKİ SEYAHAT ACENTELERİNİN YETKİLİLERİ, OTEL YETKİLİLERİ, TURİZM İLE İLGİLİ OLAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIYLA TOPLANTI YAPILDI.
Turizmciler Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Kültür ve Turizm Müdürü Tansel Tokmak başkanlığında Niğde’deki seyahat Acentelerinin yetkilileri, otel yetkilileri, turizm ile ilgili olan sivil toplum kuruluşlarıyla toplantı yapıldı.
Niğde’nin Kültür ve turizmiyle ilgili istişarede bulunduklarını söyleyen İl Kültür ve Turizm Müdürü Tansel Tokmak; “İlimizdeki turizm sorunları neler olduğu konusunda fikir alış verişinde bulunacağınız. Bu yaptığımız toplantıya ilimizdeki Seyahat acenteleri, oteller, üniversiteden uzmanlar, turizmle ilgili olan sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek ilimizde turizm sektörünün sorunları, turizm sektöründeki beklentiler, sektörün nerede olduğu ve nerede olması gerekiyor konularıyla ilgili fikir alış verişinde bulunmak üzere bir araya geldik. Niğde turizmin ileriki aşamalarında nerede olması gereken nelerdir, bunun için ne tür çalışmalar yapılması gerekiyor, turizm sektörünün bizden beklentileri nelerdir, sektörün karşılaştığı sorunlar nelerdir bunları beraberce fikir alış verişi yapacağız" dedi.