X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hastanede Dedikodu Kavgası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hastanede Dedikodu Kavgası

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 11:51
NİĞDE DEVLET HASTANESİ'NDE TAŞERON FİRMA ÇALIŞANI A.S KENDİSİ HAKKINDA KONUŞTUĞUNU İDDİA ETTİĞİ RÖNTGEN TEKNİSYENİ SENEM ÇAVUŞOĞLU'NU RÖNTGEN ODASINDA DARP ETTİ.
Hastanede Dedikodu Kavgası

Devlet Hastanesi’nde taşeron firma çalışanı bir kişi, kendisi hakkında konuştuğunu iddia ettiği röntgen teknisyenini darp etti.
Edinilen bilgiye göre, Niğde Devlet Hastanesi’nde meydana gelen olayda hastanede taşeron firmada çalışan A.S., kendi hakkında konuştuğunu iddia ettiği Senem Çavuşoğlu’na röntgen odasında nöbet tuttuğu sırada saldırdı. Kavga sesine gelen diğer sağlık çalışanları kavgayı büyümeden ayırırken, neye uğradığını şaşıran Çavuşoğlu, yüzünden ve kollarından yaralandı. Hastanede tedavi altına alınan Çavuşoğlu, kendisini darp eden A.S.’den şikayetçi oldu.
Türk Sağlık-Sen Niğde Şube Başkanı Adnan Özer, yaptığı açıklama ile olayı kınadı. Özer, "Niğde Devlet Hastanesi iş yeri temsilcisi arkadaşımız Senem Çavuşoğlu nöbet esnasında adeta bir partinin militanları gibi hareket eden taşeron firma çalışanı tarafından görevi başında saldırıya uğramıştır. Bu çirkin saldırıyı gerçekleştirenlerin bir an önce idare ve adli makamlarca cezalandırılmasını istiyoruz. Konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. Arkadaşımıza gerçekleştirilen saldırıyı nefretle kınıyoruz" dedi.