X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Orduspor, Osmanlıspor Maçının Ertelenmesini İstedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

spor, Osmanlıspor Maçının Ertelenmesini İstedi

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
PTT 1. LİG EKİPLERİNDEN ORDUSPOR, PAZAR GÜNÜ OYNANACAK OLAN OSMANLISPOR MAÇI ÖNCESİ AYNI GÜN ÜNİVERSİTE SINAVINA 12-13 OYUNCUSUNUN GİRECEK OLMASINDAN DOLAYI KARŞILAŞMANIN ERTELEMESİ TALEBİNDE BULUNDU.
Orduspor, Osmanlıspor Maçının Ertelenmesini İstedi

PTT 1. Lig ekiplerinden spor, pazar günü oynanacak olan Osmanlıspor maçı öncesi aynı gün üniversite sınavına 12-13 oyuncusunun girecek olmasından dolayı karşılaşmanın ertelemesi talebinde bulundu.
Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan yaptığı açıklamada, 15 Mart Pazar günü oynayacakları Osmanlıspor maçı için Türkiye Futbol Federasyonu’na maçın ertelenmesi talebinde bulunduklarını söyledi. Aynı gün üniversite sınavının olması ve 12-13 futbolcunun da sınava girecek olmasından dolayı erteleme talep ettiklerini ifade eden Özcan, "Maç günü üniversite sınavı var. Bizim 12-13 oyuncumuz sınava girecek. Bu sebeple maçın daha sonraki bir tarihe alınması yönünde bir talebimiz var. Türkiye Futbol Federasyonu bu talebi değerlendirecektir. Ancak şu ana kadar bize resmi bir sonuç gelmedi. Tabii ki maçın ileri bir güne ertelenmesi bizim için avantaj olacaktır ve erteleneceğini düşünüyorum" dedi.