X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ordulular Berra İçin Seferber Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

lular Berra İçin Seferber Oldu

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
ORDU'DA SPASTİK DİPLEJİ RAHATSIZLIĞINDAN DOLAYI 9 YILDIR YÜRÜMEKTE ZORLUK ÇEKEN İLKÖĞRETİM 3. SINIF ÖĞRENCİSİ BERRA GÜRSOY’UN SAĞLIĞINA KAVUŞMASI İÇİN, ORDU VALİLİĞİ OLURUYLA YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI.
Ordulular Berra İçin Seferber Oldu

’da spastik dipleji rahatsızlığından dolayı 9 yıldır yürümekte zorluk çeken ilkokul 3. sınıf öğrencisi Berra Gürsoy’un sağlığına kavuşması için, Ordu Valiliği oluruyla yardım kampanyası başlatıldı.
Ameliyat edilmediği takdirde ileri ki yaşlarda tekerlekli sandalyeye mahkum kalacak olan küçük Berra için ailesi, Ordululardan destek istedi. Küçük Berra ameliyat için gerekli miktarın toplanması durumunda, Belçika Leuven Katolik Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ortopedisi Kliniği’nde ameliyat edilerek sağlığına kavuşacak.
Yardım kampanyası için Ordu Valiliği 2860 Sayılı Yardım Toplama Kanunu çerçevesinde, bir banka şubesinde TL, dolar ve euro hesap numaraları açıldı. Berra Gürsoy’un, Belçika’da olacağı ameliyatının gerçekleşmesi için 30 Mayıs’a kadar sadece ameliyat ücreti olan 80 bin euronun bulunması gerekiyor.